Криворізька Суперліга: лідери синхронно перемогли найближчих опонентів

12-го січня у спорткомплексі КНУ відбулися матчі 8-го туру Суперліги Кривого Рогу з футзалу.

Відкрили програму туру колективи «Північного ГЗК» та «129 кварталу». Останні вигравали до перерви 2:1, проте неймовірний камбек створили їх суперники. На заключній хвилині, програючи 2:3, хлопці з півночі міста забили двічі поспіль та вирвали перемогу 4:3.

Заданий характер туру продовжили друга і четверта команди ліги: «Конкорд» та «Штурм» відповідно. У стартовій 15-хвилинці конкордівці перестріляли опонентів 4:3. Штурмовики намагалися наздогнати команду Хайруліна по перерві, втім багато порушували правила. Врешті-решт це обернулося 10-метровим від того ж таки Дениса Хайруліна на останній хвилині грі. «Конкорд» переміг 7:4 (хет-трик Олександра Малюшка і дубль в активі Євгена Власенко). За «Штурм» двічі відзначився кращий бомбардир клубу Олександр Хрищенко (10 голів у сезоні).

Футзалісти «КНУ» протистояли команді «ЕТЦ». Ще до перерви студенти забезпечили собі перевагу в два м’ячі – 3:1. Дублем вистрілив Сергій Юдов. У другому таймі підопічні Ганзікова витримали натиск суперника і зберегли переможний результат – 5:3. Не допоміг колективу «ЕТЦ» і два голи від Андрія Фурмана.

Поточний лідер сезону «Фаворит» зустрічався з новачком елітного дивізіону – клубом GaS_On. Як і подобає своїй назві, підопічні Артема Хмари проїхалися катком по своєму опонентові. У першій половині зустрічі фаворити забили шість м’ячів у ворота дебютантів, пропустивши у відповідь лише один гол. Побиття команди GaS_On продовжилося у другій 15-хвилинці. «Фаворит» переконливо виграв 14:3 і оформив одразу два рекорди сезону за результативністю – 14 забитих м’ячів і перемога з різницею в 11 точних ударів. У складі тріумфаторів тричі відзначалися Юрій Лопін та Артем Гордієнко, дублі в активі Віктора Омельчука і Олександра Соломоненко. Єдиною втіхою для дебютантів могли стати хіба що два голи від Станіслава Гришка.

На десерт шанувальникам криворізького футзалу залишалося протистояння між міцними горішками нинішнього чемпіонату – клубами «Єдність» та «Веселе». Владислав Бабенко вивів біло-синіх уперед в середині тайму. Основні події на майданчику розгорнулися по перерві. Бабенко подвоїв перевагу свого колективу і вже здавалося, що перемога від «Веселого» нікуди не дінеться. Але команда з Нікополя проявила справжній характер. За останні шість хвилин «Єдність» чотири рази пробивала оборону суперників – відзначалися Ксенофонтов, двічі Шебалкін, а Маклаков реалізував 10-метровий удар. У підсумку перемога 4:2 дозволила нікопольцям наздогнати «Веселе» у турнірній таблиці.

«Фаворит» продовжує лідирувати із 100%-м показником (24 очки), «Конкорд» другий (21 бал), «Веселе» і «Єдність» мають по 16 пунктів. «Штурм» замикає п’ятірку із 15 набраними очками. Аутсайдер незмінний – команда GaS_On має в активі лише один бал.