В запеклому протистоянні «Репортер» мінімально поступився суперникам з верхньої половини таблиці

Репортери у важкому матчі програли команді «Україна» з рахунком 3:4.

27-го січня відбувся поєдинок 9-го туру Другої ліги з футзалу між клубами «Репортер» та «Україна».

Вже на стартовій хвилині репортерів вивів уперед Євген Волков, який дотепно відігрався з Андрієм Івановим. Миттєва відповідь від «України» застала медійників зненацька – 1:1. Проте вже за кілька хвилин Кирило Говоруха знову вивів «Репортер» в лідери. На екваторі тайму неприємний удар по воротах Акуленка перетворився у гол – 2:2. Перший тайм закінчився за рівної гри обох команд.

Дебют другої 20-хвилинки гравці «Репортеру» відверто провалили, пропустивши з однієї зони два м’ячі протягом кількох хвилин – 2:4. Відіграти один гол вдалося в середині тайму, коли граючий тренер репортерів Віктор Бєлуха забив дебютний м’яч у сезоні. Як не тиснули опонентів медійники, проте звести поєдинок хоча б внічию їм не вдалося. Поразка 3:4 залишає наших колег на дев’ятій позиції в чемпіонаті.