«Фаворит» розгромив «Веселе», перемоги «Конкорду» та «Єдності»: результати 10-го туру Суперліги з футзалу

26-го січня у спорткомплексі «КНУ» пройшли матчі 10-го туру Суперліги Кривого Рогу з футзалу.

Відкрили програму туру «Штурм» і GaS_On. Аутсайдер зумів дати бій п’ятій команді чемпіонату. Проте «штурмовики» завдяки хет-трику Артема Філіна перемогли дебютантів 4:1. У поєдинку між «Північним ГЗК» та «ЕТЦ» сталося перше порушення регламенту змагань у сезоні. Команда з півночі міста випустила на майданчик дискваліфікованого гравця, за що і отримала технічну поразку 0:5. Крім того, тренер та футболіст порушників отримали грошові та дисциплінарні штрафи.

Центральний матч звів першу і третю команди першості. «Фаворит» скористався тим, що «Веселе» виставило на матч ослаблений склад, більшість футболістів з якого відправилися у Дніпро грати за ФК «Кривий Ріг». Тому боротьба була лише у першому таймі, який мінімально виграли підопічні Артема Хмари. А ось у другій 15-хвилинці лідери довершили побиття суперників ще п’ятьма голами, три з яких на свій актив записав Юрій Лопін – 6:0.

Скористалися невдачами опонентів «Конкорд» та «Єдність». Криворіжці розтрощили колектив «129 квартал» з рахунком 8:2. За переможців хет-триком відзначився Олександр Малюшко, а дублем Олег Насекін. У кварталівців двічі забивав Олексій Сорока. «Єдність» пропустила від «КНУ» вже на першій хвилині, та попри те, клуб з Нікополя виграв 3:1.