«Репортер» забив 9 м’ячів та вперше в сезоні переміг у чемпіонаті з футзалу

Команда криворізьких медійників здобула дебютну перемогу в поточному сезоні, розгромно обігравши «Карачуни» 9:1.

3-го лютого відбулися матчі 10-го туру Другої ліги Кривого Рогу з футзалу. ФК «Репортер» в одному з поєдинків протистояв «Карачунам». У першому таймі команди тривалий час грали на рівних, поки не вистрілив Михайло Зубченко. Після екватору 20-хвилинки гравець репортерів двічі протягом хвилини забив у ворота суперників. На перерву медійники пішли з непоганою перевагою у два голи.

Після паузи обидва клуби деякий час грали без результативних атак, аж поки «Репортер» не прорвало. По черзі забивали Говоруха, Байдора, Іванов, Лапін, Волков, Зубченко оформив хет-трик. Тільки після цього «Карачуни» провели гол престижу, проте ще до фінального свистка жирну крапку в протистоянні поставив Федорченко – 9:1.