Репортери вдруге поспіль виграли, вирвавши три очки у протистоянні з «Сухою Балкою» – 5:4.

10-го лютого пройшли зустрічі в рамках 11-го туру Другої ліги Кривого Рогу з футзалу. «Репортер» в заключному матчі ігрового дня зійшовся на майданчику із «Сухою Балкою», яка до цього посідала четверту сходинку в чемпіонаті.

В першій половині стартового тайму репортери двічі засмутили суперників. Спочатку Кирило Говоруха здалеку пробив голкіпера «Сухої Балки», а потім Михайло Зубченко виборов м’яч, відірвався від суперників та подвоїв перевагу своєї команди. У відповідь медійники пропустили після стандарту – 2:1. До перерви обидва клуби встигли обмінятися влучними ударами: за «Репортер» дебютним голом відзначився Валерій Нечаєв, а «Суха Балка» розіграла класну комбінацію біля чужих воріт – 3:2.

На старті другої 20-хвилинки репортери знову пропустили зі стандарту, а рахунок був вже рівним – 3:3. Перевага жовто-синіх трималася недовго: Євген Волков потужним ударом вчетверте засмутив опонентів. Але і тут «Суха Балка» відновила статус-кво. На допомогу команді прийшов вдалий розіграш ауту – 4:4. Та врешті-решт, футболісти «Репортеру» дотиснули противників. Спочатку голкіпер «Сухої Балки» отримав червону картку за «фол останньої надії», та свою більшість медійники не реалізували. У рівних складах на заключній хвилині поєдинку Михайло Лапін прострілив на дальню стійку, де у потрібний час опинився Андрій Іванов – 5:4.

«Репортер» переміг вдруге поспіль у чемпіонаті, завершивши перше коло на дев’ятій позиції. У другій половині змагань медійники будуть боротися за Кубок престижу. Тому у команди є шанс покращити результати наприкінці сезону.