Молоді хокеїсти «Кривбасу» впевнено обіграли одноліток «Донбасу»

Команда «Кривбас» (U-14) здобула дві переконливі перемоги в першості України.

5-го та 6-го січня у Дружківці (Донецька область) відбулися чергові поєдинки Чемпіонату України з хокею серед юнаків. Команда «Донбас» приймала на своєму майданчику лідера першої групи першості U-14 – криворізький «Кривбас». Для обох клубів ці матчі стали першими у 2019 році.

Кривбасівці у стартовому поєдинку пропустили першими, але у другому періоді закинули у ворота господарів одразу три шайби. В заключні 20 хвилин хокеїсти з Кривого Рогу довели свою перевагу до розгрому. У підсумку гості виграли із рахунком 7:2.

Другий матч вийшов більш інтригуючим. Проте і в ньому криворіжці без особливих проблем впоралися із опонентами. «Кривбас» переграв одноліток з «Донбасу» в кожному із періодів – 3:2, 1:0, 3:1. Фінальна сирена зафіксувала переможні 7:3 на користь кривбасівців. Наші земляки продовжують лідирувати у першості країни із 100%-м показником: вісім перемог у восьми іграх.