Інтерв’ю

Представник нікопольської «Єдності»: «Високо оцінюємо організацію і рівень суперників у Кривому Розі»

Пт, 30 Лис 2018 о 16:10

У новому сезоні в Суперлізі Кривого Рогу з футзалу дебютує клуб із Нікополя під назвою «Єдність». Незважаючи на статус новачка в турнірі, гості після трьох турів мають 100%-й показник. З одним з організаторів нікопольської команди Олексієм Кульоміним поспілкувалася прес-служба Асоціації футзалу Кривого Рогу.

– Олексій, як довго існує ваша команда? І хто в ній грає?

– Команду зібрали влітку в 2014 році. Це сталося в розпал нестабільної політичної ситуації в країні. Від цього і пішла назва «Єдність». Зазначу чималий внесок в створення і розвиток нашого колективу Артема Киселевського. У першому сезоні ми виграли чемпіонат Нікополя у великому футболі. Зокрема, неодноразово ставали кращими в місті і в футзальних змаганнях. Основу клубу складають вихованці ДЮСШ «Обрій».

– Чому вирішили грати у футзальній лізі Кривого Рогу?

– Останнім часом інтерес до футзалу в Нікополі знизився – стало менше команд і спортсменів. Тому вирішили піти на інший рівень. Надійшла пропозиція від голови Асоціації Кривого Рогу Романа Гречки. Ми вдячні за запрошення і з задоволенням погодилися зіграти тут. Перед стартом у нас вийшло посилитися гравцями з інших клубів нашого міста, тому нашу команду можна назвати справжньою збірної Нікополя.

– Як оцінюєте криворізький турнір і його організацію?

– Нам дуже подобається рівень суперників, в тому числі і організація чемпіонату. Високо цінуємо якість роботи суддівських бригад. Вчимося у інших колективів і розуміємо, що нам є куди рости – в тактичному і інших планах.

– Як добираєтеся на матчі? Чи впливає дорога на підготовку до ігор?

– Спільно з організаторами та іншими учасниками турніру у нас є можливість вибирати час початку матчів. Спасибі всім, що пішли нам на зустріч. Дорога особливо не впливає – дві години їзди. Але в загальному виходить так, що весь день задіяний.

– Які завдання ставите на сезон, враховуючи вдалий старт?

– Завдання найпростіші – вигравати кожен поєдинок, в якому беремо участь. Суперники дуже гідні, тим цікавіше буде битися проти них.

Теги:
Джерело: Спортивний Кривбас