Інтерв’ю

Геннадій Приходько: «Моя команда виглядала достойно»

Ср, 5 Гру 2018 о 18:37

Головний тренер ФК «Гірник» Геннадій Приходько розповів про перше півріччя сезону 2018/2019.

Про чемпіонат Другої ліги

Сезон для команди видався хорошим – ми посіли третє місце за підсумками року, а також вийшли в 1/8 фіналу Кубка. На фоні всіх суперників виглядали гідно. Тим більше, «Гірник» – новачок Другої ліги. В першу чергу, вдячний президенту за те, що дав можливість команді повернутися на професійний рівень. Вдячний футболістам, уболівальникам. Гравці своєю грою довели, що готові виступати на профі-рівні. Рік видався непоганим.

Якби на початку чемпіонату мені сказали, що «Гірник» закінчить осінній відрізок на третьому місці, я, напевно, був би задоволений. Ми знаходимося на тій позиції, на яку награли, на яку заслужили. Сезон складається з великої кількості матчів: були як хороші, так і погані.

Про рівень чемпіонату

З аматорського чемпіонату в цьому році в класі підвищилися дуже хороші команди гідного рівня. Це стосується і футболістів, і тренерського штабу клубів. Плюс старожили ліги, все міцні суперники. У нас в групі немає явних аутсайдерів, немає прохідних матчів. Той же «Нікополь», з яким було непросто. Рівень чемпіонату – високий. «Гірнику» було цікаво конкурувати з усіма без винятку суперниками.

Про кращий і гірший матчі

Найгірший, однозначно, гостьовий проти «Реал Фарми» (1:3). Невдало складався, і, в підсумку, призвів до поразки. Хороших зустрічей було багато. Якщо все ж виділяти, то сподобався поєдинок проти «Миру» (з 0:2 на 3:2 в останні 20 хвилин – Авт.), коли хлопці проявили характер.

Про виступ у Кубку України

Ми дійшли до 1/8 фіналу після перемог по пенальті в гостьових матчах. Зі «Львовом» могли зіграти вдаліше, але, в цілому, грою команди я залишився задоволений. Наш футбол сподобався і глядачам, і фахівцям. Футболісти гідно протистояли колективу, який напередодні виявився сильнішим за київське «Динамо». Бажання показати себе у хлопців було шалене, і я їм вдячний. Сподіваюся, 1/8 – не межа для «Гірника», і в майбутньому будемо ставити перед собою більш високі цілі.

Про новачків

Ми важко входили в сезон. У міжсезоння було нелегко знайти відповідних нам футболістів. Робимо ставку і будемо робити в майбутньому на місцевих гравців. Але і хотіли запросити якісних іногородніх виконавців. Не в моїх правилах когось виділяти. В цілому, всі новобранці допомогли «Гірнику» в тій чи іншій мірі. Ми – одна команда, і я всім вдячний. Тими футболістами, яких ми запросили влітку, я залишився задоволений.

Про кадрове посилення

Кістяк команди ми зберегли. Чекаю від хлопців подальшого прогресу, ми на них розраховуємо. Що стосується новачків, то вони будуть, це однозначно. Вже зараз ми в пошуку посилення, розглядаємо кандидатури. Хотів би поповнити кожну лінію як мінімум одним гравцем. Команді завжди потрібна свіжа кров. Сподіваюся і чекаю професійного зростання від наших молодих хлопців, вихованців академії. Ми на них сподіваємося, і віримо, що вони в наступному році зможуть скласти гідну конкуренцію старожилам колективу.

Про посилення з ДЮШ «Гірник»

У відпустці відбулася зустріч всіх тренерів академії. Звертають на себе увагу успіхи «Гірника-2004» Володимира Гриня, який після першої частини сезону в ДЮФЛУ йде на першому місці без втрачених очок. Також непогано виступають і старші «Гірник-2002». Орест Богданович Атаманчук порадив звернути увагу на деяких хлопців. Хочу відзначити, що двері в головну команду для випускників школи завжди відкриті. Хочеться, щоб кожен рік як мінімум 3-5 футболістів академії вливалися в основну команду. Всі разом працюємо над цим.

Питання від уболівальників

Покинув би я «Гірник», якби мені прямо зараз запропонували очолити клуб Прем’єр-ліги? Коли буде така пропозиція, тоді відповім (посміхається).

Яке місце займав би «Гірник», граючи зараз в Першій лізі? Некоректно відповідати на це питання, так як ми не грали в Першій лізі вже два роки. Але ми протистояли на зборах клубам 1 дивізіону, і виглядали, до речі, дуже непогано.

Про зимові збори

24 грудня команда виходить з відпустки, почнеться втягуючий тижневий збір. Потім підемо на новорічні міні-канікули до 14 січня, коли зберемося знову. З 1-го лютого стартує Кубок Єдності (екс-Кубок Придніпров’я), в якому «Гірник» візьме участь. Домашні ігри своєї групи ми сподіваємося провести на нашій чудовій базі. Тут же ми будемо готуватися до нового сезону, проводячи спаринги.

За матеріалами прес-служби ФК «Гірник» (Кривий Ріг)

Теги:,
Джерело: Спортивний Кривбас