Підкорила басейн: спортсменка з Кривого Рогу на Кубку України п‘ять разів підіймалась на п’єдестал пошани

Криворізька плавчиха Ірина Пікінер зібрала повний комплект медалей на Кубку України, завоювавши одразу п‘ять нагород.

Кілька днів тому у Кременчуці в 25-метровому басейні «Дельфін» проходив Кубок України з плавання. На змагання з’їхались 300 спортсменів з 17 різних регіонів країни. Програма турніру розтягнулась на три дні.

Честь Кривого Рогу відстоювала відома спортсменка Ірина Пікінер. Вона зуміла відзначитися у кожній із трьох змагальних сесій. Нашій плавчині не було рівних на дистанціях 100 метрів комплексного плавання та 50 метрів вільним стилем. На другій сходинці Ірина опинялась після запливів на 50 метрів на спині, а також на 100-метрівці вільного стилю. У батерфляї криворізька спортсменка на дистанції в 50 метрів завоювала «бронзу».