Спортсменка з Кривого Рогу повертається зі світової першості з боротьби із срібною медаллю

Криворіжанка Ілона Прокопевнюк стала володаркою срібної нагороди на Чемпіонаті Світу з боротьби.

У румунському Бухаресті пройшов Чемпіонат Світу-2018 з вільної, жіночої та греко-римської боротьби. У змаганнях брали участь спортсмени віком до 23 років. Серед сотні противників представникам збірної України вдалося завоювати чотири медалі.

Одну з нагород у скарбничку своєї країни поклала Ілона Прокопевнюк з Кривого Рогу. Наша землячка у категорії до 62 кг пройшла три раунди, по черзі подолавши представниць Узбекистану, США і Німеччини. У фінальному поєдинку Ілона поступилася спортсменці з Японії, яка є діючою чемпіонкою Світу серед дорослих.