Криворізька спортсменка виборола дві золоті медалі на Чемпіонаті Європи з карате

Анастасія Федорчук вдало виступила на континентальній першості з карате і двічі підіймалась на першу сходинку п’єдесталу.

Днями у Молдові відбувся 17-й Чемпіонат Європи з карате серед дітей та юнаків. Змагання проводили у категоріях куміте і ката. Всього на татамі виходили спортсмени з 27 різних країн старого континенту. У збірній Україні виступали 17 каратистів з Дніпропетровщини, в тому числі й з Кривого Рогу.

В обох розділах Анастасія Федорчук у своїй віковій та ваговій категоріях дійшла до фіналу. Там криворізька спортсменка вигравала суперниць і здобувала золоті нагороди турніру. Всього представники Дніпропетровської області на чемпіонаті отримали 15 медалей.