Інші види спорту

«Срібло» та «бронза»: криворізькі спортсменки проявили себе на турнірі «Українка»

Пт, 7 Гру 2018 о 14:09

Представниці криворізької школи дзюдо відзначилися двома нагородами на всеукраїнському турнірі.

У Дніпрі пройшов третій Всеукраїнський турнір з дзюдо серед дівчат. Змагання носили назву «Українка». За нагороди на татамі спортивного комплексу «Олімп» боролися дзюдоїстки у віці від 10 до 15 років. Цьогоріч у першості брали участь 286 представниць 17 регіонів країни.

Цей турнір унікальний тим, що в рамках офіційного календаря Федерації дзюдо України борються спортсменки відразу трьох вікових груп. Таким чином, організатори дають можливість позмагатися максимальній кількості дівчат, які приїхали з усіх куточків країни.

Підтримати молодь у Дніпро з Києва приїхала Дарина Білодід – перша чемпіонка світу в історії жіночого українського дзюдо і наймолодша переможниця ЧС. Вона виграла планетарний форум серед дорослих спортсменів у 17 років. Ось уже як рік вона не знає поразок на татамі. Почесна гостя взяла участь в урочистому відкритті турніру, нагороджувала переможців і призерів, фотографувалася з ними на пам’ять, роздавала автографи.

Спортсменки з Дніпропетровщини завоювали 11 нагород: дві золоті, шість срібних і три бронзових медалі. Два призових місця в активі представниць криворізької ДЮСШ №9. Вероніка Чорнуха (36 кг, вікова категорія 2005/06) посіла другу сходинку, а Дарина Мелещук (44 кг, вікова категорія 2007/08) повертається з почесною «бронзою». У цій же віковій категорії за крок від п’єдесталу пошани зупинилася Маргарита Журавель (48 кг, 5-е місце). Готували спортсменок до змагань тренери Володимир Онищенко, Михайло Яловий та Світлана Кравченко.

Теги:, ,
Джерело: Спортивний Кривбас