На чемпіонаті України з карате представники Кривого Рогу завоювали 65 різних нагород

Спортсмени з Кривого Рогу вдало виступили на відкритій всеукраїнській першості з карате.

8-го та 9-го грудня в Черкасах відбувся п’ятий відкритий чемпіонат України з карате-джитсу серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей. У спорткомплексі «Центральний стадіон» змагалися 11 команд з восьми областей України. В цілому на татамі виходили більше 180 спортсменів.

Наше місто на змаганнях високого рівня представляли вихованці Криворізької Федерації Фунакоши Шотокан Карате-До. Їм вдалося завоювати 65 медалей – 24 золотих, 22 срібних та 19 бронзових. Чимало спортсменів з Кривого Рогу вперше виступали на турнірі такого рівня.

За результатами змагань Криворізька федерація зайняла друге загальнокомандне місце.