На чемпіонаті України з плавання юнаки з Кривого Рогу посіли друге місце в командному заліку

Криворізькі плавці відзначилися на всеукраїнських змаганнях серед одноліток.

Перемогою збірної команди Дніпропетровської області завершився чемпіонат України з плавання серед юнаків. Примітно, що в трійці кращих за підсумками командних результатів серед СДЮШОР, ДЮСШ та спортивних клубів 2-е місце посіла криворізька дитячо-юнацька спортивна школа №1. Її вихованці показали на водних доріжках басейну СК «Метеор» у Дніпрі цілий ряд високих результатів, що дозволило їм завоювати сім медалей: три золоті, стільки ж срібних і одну бронзову.

Чемпіонами України стали Анастасія Ляхова (50 м брасом і на спині) і Микита Кузнєцов (200 м вільним стилем). Цей же плавець на стометрівці завоював «срібло». Двічі за результатами запливів на 100 метрів батерфляєм і брасом приходила до фінішу другою Аліна Ткаченко. На вдвічі меншій дистанції брасом вона завоювала «бронзу».

Відзначилися на чемпіонаті в Дніпрі і плавці з криворізької ДЮСШ №2 (чотири нагороди: 2-1-1), ФОК «Південний ГЗК» (одна золота плюс дві срібних). Повний комплект медалей привези додому спортсмени ДЮСШ №6. Частіше за інших на п’єдесталі пошани стояли: Давид Кизименко, Микита Кузнєцов і Аліна Ткаченко – тричі, Ніка Шарафутдинова і Анастасія Ляхова – двічі. Не залишилася без нагороди Анастасія Бекало.

Ще кілька медалей, в тому числі і золотих, криворізькі плавці здобули в різних естафетах в складі команд Дніпропетровської області. Їх володарями стали Давид Кизименко, Микита Кузнєцов, Ніка Шарафутдинова і Анастасія Бекало.