Криворізька спортсменка виграла золоту медаль на першості області з дзюдо серед студентів

Катерина Пригова з Кривого Рогу посіла перше місце серед представників університетів Дніпропетровської області.

Змагання проходили 2-го лютого на татамі СДЮСШОР №6 у Дніпрі. Турнір визначав найсильніших спортсменів та команд другого етапу Студентської ліги з дзюдо сезону 2018/19. За перемогу в чемпіонаті сперечалися представники семи учбових закладів регіону.

Єдиною представницею Кривого Рогу стала Катерина Пригова з педуніверситету. Нашій спортсменці вдалося посісти перше місце та повернутися додому із «золотом» змагань.

Вітаємо Катерину та її тренера Павла Сєргєйчука із високим досягненням!